| uglyCORPSEbride a întrebat:

Baietii sa spala zilnic in zonele intime?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am trait mult intre barbati. Nu se spala! E groaznic! Chiar ieri am vazut un idiot care iesea de la WC-eu si nici pe maini nu s-a spalat.

| ComatoseWine a răspuns:

Cand faci un dus, de exemplu e cam greu sa nu e speli si pe zona intima.Cred ca orice baiat care e normal se spala zilnic(cel putin odata pe zi).

| TheAce a răspuns:

Asa ar fi normal sa se intample, desigur. Igiena personala e extrem de importanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Bună întrebare!
Dar oare fetele se spală zilnic în zonele intime?
Logic că trebuie să fi curat, igiena este foarte importantă în viaţa unui om, literă de lege.
Te pup!

| Earthroot a răspuns:

Unii da, altii mai rar, altii din Pasti in Pasti.

| Raull7 a răspuns:

Cum sa nu se spele laughing) adica cel putin eu da o fac in fiecare zi laughing)

| SupradozaDeViise a răspuns:

Asa ar fi normal, unii se spala altii nu.

| Alecsandrrra a răspuns:

Bineinteles,daca fetele se spala, e normal ca si baietii sa faca acelasi lucru.