| Anonimmisto198 a întrebat:

Bff meu mi-a spus niște secrete iar eu...i-am zis secretele la nervi unei alte fete.
Si acum imi pare rau ca am trădat-o.
Să îi spun? Nu stiu ce sa fac.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă tu la nervi spui toate secretele prietenei tale atunci nu ești o prietenă adevărată.
Ar trebui să fii sinceră și să îi spui ce ai făcut, indiferent de consecințe.

| cristian200313 a răspuns:

Bravo, daca ai spus secretele ei la nervii, si ai tradat-o, ce vrei sa facem? tu inca detii controlul. Sanatate

| hmlye a răspuns:

Mi se pare destul de corect

| Adelina28482 a răspuns:

Bună
În orice caz, numaidecât spune-i.
Dacă secretele sunt importante, ai dat-o în bară.
Dacă nu prea, o să te înțeleagă și o să te ierte cel puțin pentru sinceritate.
Dacă nu îi vei spune va fi mai rău.