| ιυвιтα a întrebat:

Cam cat as putea slabi intr-o saptamana,daca mananc numai fructe si legume, beau minim 2l apa pe zi...si fac si o ora miscare in fiecare zi?
Raspunsuri serioase,voi merge in curand la un eveniment si vreau sa slabesc cateva kilograme, acum am 58...
si 1.70 m

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
In primul rand, din punct de vedere al diferentei, stai bine. Acum, depinde si de exercitiile pe care le faci, care sunt determinate de zona in care vrei sa slabesti. Va trebuii sa ne spui si ce fel de exercitii faci, cum te alimentezi, la ce alimente ai renuntat etc.

| ιυвιтα explică:

Pai as vrea sa mananc doar fructe si legume crude sau fierte
Exercitii:abdomene,pilates,coarda,bicicleta,ex pentru brate,picioare,etc.
Cam astea as vrea sa le fac
As vrea sa slabesc la burta putin si la picioare.
deci renunt total la:sucuri, dulciuri, paine sau altfel de fainoase, cafea, lapte si oua...
Cam cat pot slabi intr-o saptamana-doua