| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU.cam in fiecare an inainte de a incepe scoala. am asa emotii nu stiu naiba.tot vai incepe scoala, oare ma descurc anul asta, oare voi avea probleme.etc etc...cum sa scap de emotiile astea?sad. fundita

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu te mai gandi atata la scoala si nu ti mai pune atatea intrebari,stresandu te,lasa emotiile, treci peste ele ca totu o sa fie bine, ai sa vezi...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta depinde numai de gândurile tale. Încearcă să nu-ţi mai faci atâtea probleme că nu e chiar aşa. Orice s-ar întâmpla o să treci peste. Succes!

| GabiCapsunaa a răspuns:

De prima zi nu are rost sa iti fie frica sau mrg, emotii chestii de genu. big grin Mie prima zi imi place mereu, nu e stres nu prezinti teme sau alte chestii, mi-e frica dupathinking Eu zic sa dormi bine si nu te mai gandi. Fii pozitiv!>big grin