| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU.cam in fiecare an inainte de a incepe scoala. am asa emotii nu stiu naiba.tot vai incepe scoala, oare ma descurc anul asta, oare voi avea probleme.etc etc. m-am cam saturat d elestraight face. cum sa scap de emotiile astea? fundita

2 răspunsuri:
| IIIx333III a răspuns:

Pur si simplu nu trebuie sa ai. Dar iti spun din proprie experienta, ele nu sunt emotii. Sunt pur si simplu... esti nerabdatoare sa inceapa scoala. Nu stiu daca este adevarat sau nu. Si eu am aceste "emotii". Dar numai pentru ca astept prima saptamana, este cea mai tare happy. Eu vorbesc cu prietenele, ies afara, pur si simplu nu ma gandesc la asta big grin

| SadRomance a răspuns:

Fi indiferent, iarasi un an de chinoh go on