| Fineness a întrebat:

Cand cineva spune o gluma/banc voi radeti de ce spune sau de rasul unora?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de banc daca e foarte haios normal ca rad, dar pot sa rad si de banc dar si de rasul unora!laughing

1 răspuns:
| Muzză a răspuns:

Depinde.
Rad de rasul altora daca > au intr-adevar un ras hazliu, sanatos, nemaintalnit
Iar de gluma in sine rad din mai multe motive :
> pentru ca gluma/bancul a fost chiar reusit(a )
> pentru un motiv pe care-l avem multi - sa nu fim ultimu' prost care nu pricepe (asta in cazul in care nu sunt intr-un cerc restrans)
> ca sa nu se simta autorul stanjenit, ca na. se simte si el bine sa vada ca gluma/bancul lui a prins