| ansei a întrebat:

Care vi se pare cel mai bun loc de stat in banca la liceu? Nu sunt chiar tocilara sa stau in prima banca dar nici din aia care abia trece clasa. Pana acum la gimnaziu am stat in a 2a banca pe mijloc si a fost cat de cat ok. Totusi nu puteam aproape deloc sa stau pe telefon, nu puteam sa vorbesc foarte mult cu colegii in timpul orei, sa copiez puteam doar de la coleg/a si temele la alte obiecte in cursul altor ore aproape niciodata. In ultima banca nu vreau sa stau ca nu vad nimic la tabla.Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Banca a doua sau a treia de la fereastră mi se pare cea mai mișto laughing

| Lydia2806 a răspuns:

Banca a 3a sau a 4a, rândul din mijloc. Depinde și unde este situata catedra. Daca catedra este la rândul de la geam, stai pe rândul de la geam. Daca este la mijloc, stai pe mijloc. Ești avantajata, că poți copia, poți sta pe telefon (sau ce alta activitate mai vrei tu sa faci in timpul oreirolling on the floor ). Deși o să intru și eu la liceu, sunt bine pregatitarolling on the floor