| carinutza25dragutza a întrebat:

Ce activitati recomandati pentru un zbor cu avionul de 10 ore. Adica ce ar trebui sa-mi iau cu mine, ca sa nu ma plictisesc, jocuri, chestii etc?

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Un telefon, un laptop, casti si o perna

| Miiku a răspuns:

Carti. laughing
Cred ca ai observat si tu ca cei mai multi in avion citesc... nici nu poti sa faci galagie cand acolo e foarte liniste. Daca te plictisesti nu prea ai ce face. Pe telefon s-ar putea sa nu iti dea voie... dar incearca oricum. Avand in vedere ca esti in avion nu ai prea multe optiuni la care sa te gandesti. Sper ca te-am ajutat. happy

| OnuOnulică a răspuns:

Hrană si un telefon să asculti muzică.

| TheAvenger a răspuns:

Cărți de joc, zaruri (să te joci barbut), un pix și un caiet pe care să scrii sau să desenezi, mp3, pernă.