| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa-i iau unei colege asa mai tampe de ziua ei de nastere? Mi-a facut mie cadou si intr-un fel i-am promis ca ii iau si eu de ziua ei. Ca sa va faceti o idee despre ea: uraste sa citeasca, ii plac filmele, e moarta dupa tampeniile alea de "minioni". E foarte materialista, dar nu vreau sa ii iau ceva extra scump. Cateva idei? Mersi frumos si funda!

3 răspunsuri:
| Catalina1388 a răspuns:

Daca spui ca ii plac Minionii... uite aici:
http://www.minions.ro/minions-dave-din-plus.html

| AlcolikSmile a răspuns:

Buna,

Eu cand raman in pana de idei pentru cadou, mai bine ii dau banii intr-un plic si gata. O sa isi cumpere ce vrea si o sa fie pe placul ei.
In caz ca asta nu o sa o folosesti, i-ai niste cercei, un tricou sau o bluza thinking
Sau ii poti lua un parfum.

A good day happy

| Ruxi007 a răspuns:

Poti sa ii iei niste ''minioni'', cercei, bratara sau lantic, sau poate o bluza.
Daca ii place sa se joace poti sa ii iei un joc. Sper ca ti-am dat o idee!