| annnutza20100 a întrebat:

Ce cadou sa le fac parintilor de Mos Craciun? Dau funda la cel mai frumos raspuns!

Răspuns Câştigător
| ZoZoHeart a răspuns:

Ceva facut de tine ar fi genial pentru parintiwinking
incearca sa faci ceva de carton, cam asa...
indoaie o bucata de carton in doua. taie-o pe juma' ca sa fie cate un spatiu pentru fiecare parintewinkingwinking
colorezi frumy cele doua parti si lipeste pe fiecare cate o poza a parintelui. scrie dedesubt la fiecare "mama" si "tata" si cand se ridica partea aia de sus sa scrii tu ceva frumos despre ei. (ca ii iubesti, le urezi craciun fericit etc.big grin) stii tu, cat sa se bucure laughing

iti zic clar ca va fi minunat pentru ca o prietena de-a mea a facut asa anul trecut si parintii ei au fost total incantati. poti face modelele in forma de inima dar e mai greu! big grinbig grin

pupici :*:*

5 răspunsuri:
| diana a răspuns:

Uite cateva idei:
http://stilulfeminin.blogspot.com/

| anqutsel a răspuns:

PArintilor tai poti sa le cumperi...eu stiu, un album de poze punand cele mai frumoase momente ale voastre.sau poti fii originala creand o scrisoare in care sa le spui ce mult inseamna pentru tine si ca te-au sprijinit, fa`le niste versuri daca ai talent un desen.Tot ce vine din inima e mai mult decat ceva cumparatwinking

| AlexandraHristov a răspuns:

Ai de unde alege: http://z8.ro/cadoulcom / http://z8.ro/cadourioriginale Spor la cautat!

| Andreea_2177 a răspuns:

Ceva mai deosebit / special ... o cutiuta muzicala sau un glob muzical. sau poate un carusel muzical. sunt destule. Vezi ca au pe www.cutiuta-muzicala.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa le treci casetele de la nunta si cand erai tu mica pe Dvd. Mi se pare f frumos. Eu asta le fac cadou` happy