| acadea57 a întrebat:

TPU, ce ce doream sa spun este urmatorul lucru:mie imi place sa cant si mai multe persoane mi-au spun ca am o voce frumoasa.Doar ca odata sa imtamplat ca o colega de -a mea sa imi spuna ca eu cant pe nas, nu nu eram racita si nici nu am inteles de ce mi-a spus asta, dar ei nici nu-i place sa cante si ma gandesc ca este geloasa ca nu are voce, sa nu uit ca este si cea mai buna prietena a mea.

Răspuns Câştigător
| SimonaSimona01 a răspuns:

Si ce te intereseaza parerea altora? Daca iti place sa canti fa asta mai departe fate auzita, iar prietena ta ''cea mai buna'' sa se mai lese de comentarii fara rost.Fa ce iti place mai tare:*

3 răspunsuri:
| Bogdanel97 a răspuns:

Poate ii geloasa. Daca sti canta nu stiu de ce te-ar interesa de ce spune ea. Daca tot ai voce, de ce nu incerci sa canti si la ceva? Gen chitara, pian etc. Lasa parerile altora, daca ai voce frumoasa bucurate de acest dar, pe care nu toti il au, si continua sa canti.

| CostaMate a răspuns:

Pentru cateva momente trebuie sa uiti de parerea tuturor, daca crezi ca ai voce, foloseste-ti talentul si bucura-te

| jfdeoeogpde a răspuns:

Este posibil sa fi falsat putin in acel moment sau daca erau oameni prin preajma vroia sa dovedeasca ca si ea are experienta... daca iti place sa canti si vrei sa capeti experienta poti chiar sa iei in considerare ce a spus eawinking