| Afgshhakakl a întrebat:

Ce parere aveti despre baiatul in zodia rac? Imi place de unul in aceasta zodie...coincidenta este ca si eu sunt zodia rac. Avem aceleasi pareri, ne intelegem foarte bine deoarece avem lucuri comune.:*

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Din cate stiu eu baiatul in zodia Rac, este unul sensibil, dar pana la urma nu tot ce zice in zodii este adevarat, depinde si de caracterul fiecarui, tot ce conteaza este ca te intelegi bine cu el.

2 răspunsuri:
| Viorellilo07 a răspuns:

Si el te place? incearca si intreaba. l indirect... poate va combinati...

| reanu a răspuns:

Lasa zodia... totul depinde de toleranta fiecaruia de intelegere de comunicare.