| Georgiana199306 a întrebat:

Ce credeti despre baiatul din zodia varsator? Poate iubi cu adevarat? Cum se comporta cand ii place de cineva? De ce sunt asa de indiferenti? Imi place un baiat, dar el ma ignora, se joaca cu mine, la inceput totul parea frumos, dar pe parcurs s-a racit, nici nu stiu ce sa mai cred despre el.

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Baietii varsatori considera pe jumatatea lor mai mult ca pe un prieten. Asta e toata treaba. Alti baieti din alte zodii vad altfel jumatatea lor, dar cei care sunt din zodia varsatori, isi vad jumatatea ca pe o prietena foarte foarte buna. Adica, e iubita lui, dar el de fapt asta simte pentru ea. Cum se comporta? Pai, asta cred ca depinde de persoana, dar ma gandesc ca sunt niste gesturi ce ar putea fi foarte usor confundate cu unele de prietenie, asa ca fii pe faza!

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vorbesti de parca fetele ar iubi cu adevarat, poate ca sa trzit la realitate

| Georgiana199306 explică (pentru RAY):

Mda.daca tu ai intalnit doar astfel de fete, asta nu inseamna ca toate sunt la fel.

| RAY a răspuns (pentru Georgiana199306):

Desigur ca sunt ca te-ai simtit

| Georgiana199306 explică (pentru RAY):

Daca nu ai nimic interesant de spus mai bine nu mai comenta aiurea.

| RAY a răspuns (pentru Georgiana199306):

M-am indragostit de avatarul tau gol de asta isi comentez, scuze

| Georgiana199306 explică (pentru RAY):

Vrei sa pari ironic? ..Jalnic.Nu ma impresionezi deloclaughing

| RAY a răspuns (pentru Georgiana199306):

Eu vad ca miai zambit hai ca e de bine https://www.youtube.com/watch?v=hmHOAHeuP0c

| Georgiana199306 explică (pentru RAY):

Esti fenomenallaughing.Dar te inteleg, se vede ca ai suferit happy
https://thediaryofadam.com/......nt-la-fel/

| RAY a răspuns (pentru Georgiana199306):

Cu tine as vrea sa sufar in fiecare noapte

| Georgiana199306 explică (pentru RAY):

Nu ai inteles nimic din articol? Hmm si tocmai ce credeam ca am resit sa te conving.laughing

| RAY a răspuns (pentru Georgiana199306):

Fi serioasa cine la citit, numai am timp de nimic de cand vorbesc cu tine

| Georgiana199306 explică (pentru RAY):

Uf, uf, saracul de tine, ce sa mai zici si tu acumlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce treaba are zodia cu faptul ca nu mai este interesat de tine? straight face Discuta cu el daca sunteti impreuna.

| Georgiana199306 explică (pentru anonim_4396):

Nu suntem impreuna.Nu stiu, poate ai dreptate, dar am mai cunoscut persoane cu aceasta zodie, mi se par cam,, suciti'', adica una zic, alta fac, oricat m-as stradui, niciodata nu cred ca voi reusi sa-l inteleg, daca la un moment dat ma face sa cred ca il cunosc cu adevarat, dupa face in asa fel incat schimba totul.