| TraficantDeCocaCola a întrebat:

Ce exercitii ar trebui sa fac pentru a avea patratele care sa arate bine la o fata.Cel mai bun raspuns Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Buburruza97 a răspuns:

Buna,pai eu iti propun asa >60 inclinari(20 in stinga 20 in dreapta 20 inainte )ridicarea trunchiului 30 de ori, 40 de asezari.In fiecare dimineata cite 20-25 de minute, pe mine m-a ajutat vara aceasta foarte mult!

1 răspuns:
| Cristiana_3603 a răspuns:

Vrei sa ai patratele? Serios? Nu intalnesti in fiecare zi o fata care isi doreste sa faca exercitii pentru a avea patratele. Poti cauta pe youtube si vezi ca o sa gasesti multe rezultate kiss