| Madalina100000 a întrebat:

Hey tpuuu. as vrea sa arat cat mai bine...sa am abdomenul plat si talia subtire, etc. ce fel de miscare credeti ca as putea sa fac pentru a slabi putin si pentru a arata bine? si ce alimente sa consum? va rog daca puteti sa-mi faceti un fel de program.....va multumesc. funda pentru cel mai bun si amplu raspuns

4 răspunsuri:
| Kalla a răspuns:

Pilates,cardio-fitness si o ora de alergat pe zi.nu uita sa mananci sanatos. Sportul ajuta doar 30% procesul de slabire iar alimentatia 70%. Succes,

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

69 - odat' pe noapte happy

| Madalina100000 explică (pentru Mada_Mays_1994):

Aiurea raspuns.fa misto la intrebarile altcuiva. ciuss

| Mada_Mays_1994 a răspuns (pentru Madalina100000):

Nu fac misto :O happy ma amuz la intrebarile unora; o3 fac si eu ce pot =]] cpl pentru raspuns! simte-te onorata ca am raspuns la intrebarea ta!