| TheJokkerYou a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat se uita la o fata si zambeste cand o vede? Uneori face glume de prost-gust,comenteaza,etc.
Aaa,inca ceva, ce inseamna cand un baiat ii da palme peste cur la alta fata? Vreau raspunsuri concrete, va rog!

4 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Înseamnă că l-a crescut mă-sa prost.
Sănătate!

| Cocacola121 a răspuns:

Inseamna ca o place happy. Si daca ii da palme peste fund e deja nesimtit straight face

| RăducuBOX2014 a răspuns:

Poti sa iti dai seama da te place, daca va opriti pe loc si va uitati unul la altul in ochi.

| MihaiBlondu a răspuns:

Deci pe prima fata o place clar sau e indragostit de ea mai grav......si daca ii da palme la cur inseamna ca ii place cum arata, are cur bun, e draguta.laughing