| Adelinaa34628537 a întrebat:

Bună,TPU. Ce înseamnă când un bărbat/băiat îți zâmbește mereu și când vorbești cu el și când te vede, când trage cu ochiul (în mesaje și când te întâlnești cu el, câteodată), oprește masina și te întreabă că ce faci, se uită după tine, etc...
VĂ ROG DAȚI-MI UN RĂSPUNS PENTRU CĂ SUNT CURIOASĂ.
DAU FUNDĂ, PROMIT!

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrea sa ti-o pună, la modul serios vorbind.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru darrio2007):

Exact. Mi-ai luat vorba din gura.

| darrio2007 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Logic, nu? Orice barbat sau baiat isi doreste asta. Chiar daca o atrage mai diplomat sau mai putin diplomat.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru darrio2007):

Pai asta e modul in care functioneaza oamenii, puii mei. Asa "ne-a facut Dumnezeu" cum ar zice unii, dupa care ar incepe si cu cele 254.897 de instructiuni de folosire lasate de barbos care nu te lasa sa folosesti mai nimic din ce ti-a dat. Mai era unul pe aici care voia pastile sa nu il atraga gagicile. Bine, un frustrat de vreo 16 ani intoxicat cu elucubratii religioase, din ce am vazut, nu parea prea normal. Si chiar aia ce par normali... imi aduc aminte un episod din House sezonul 8 in care vine o bunaciune la Wilson asta o consulta si ii zice ca e posibil sa fie gravida. Aia cica nu, sigur, ca ea si barbata-su se mai pupa, da' nu fac sex. De 10 ani. Si face ce face House de il cheama pe barbata-su ca cica vaccin gratuit si il consulta pe ala, ajung la concluzia ca omu' avea o tumoare care ii provoca libido ca si nul/impotenta.winking

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic, doar se da smecher, sa-ti arate ce masina are el, sa te impresioneze.
Daca era interesat de tine, te invita in masina, sau te invita la o cafea, plimbare samd.
Cum nu a facut-o, chiar nu il interesezi ca fata sau posibil prietena, doar se lauda cu masina lui!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Simplu.
Îl întrebi.
- Vrei ceva?

| Goete a răspuns:

Vrea sa te ****, ce sa insemne

| Digikey a răspuns:

Poate are un tic, sau este deformatie profesionala. Unii agenti de vanzari zambesc si cand merg la inmormantare.
Sau poate vrea o relatie de doua miute cu tine pe canapeaua masinii.

| oz_1736 a răspuns:

Inseamna ca daca tu ai 15 ani, tot atatia ani de puscarie face el. Daca ai minim 18 ani inseamna sa stii si sa fii constienta de urmarile sexului neprotejat. ASTA ASA CA ESTI DOAR CURIOASA

| AllexC a răspuns:

Si ce poate fi asa de greu? Este clar ca ii place de tine. Iti recomand sa-l intrebi. O intrebare n-a omorat pe nimeni asa ca n-are de ce sa-ti fie rusine. Zic si eu.

| Adelinaa34628537 explică (pentru AllexC):

Am uitat sa mentionez că de fiecare dată când mă vede încearcă să se dea mare.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Adelinaa34628537):

"Acum o oră | Adelinaa34628537 explică (pentru AllexC):
Am uitat sa mentionez că de fiecare dată când mă vede încearcă să se dea mare".

Exact ce-ti spuneam mai sus: nu-i interesat de tine ca persoana, ca fata, sau ca iubita si vrea doar sa se laude cu masina lui!