| anonim38 a întrebat:

Ce inseamna daca l-am visat pe baiatul pe care il plac dar el nici nu stie de existenta mea? Spre sfarsitul visului ma pupa pe frunte si ne comportam ca niste iubiti. Vreau raspunsuri sincere :*!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te gândești prea mult la el!
Vezi dicționarul de vise de pe www.elystar.ro
Pa, pa.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Nu vreau sa te intristez de Craciun, dar nu inseamna nimic.Defapt inseamna doar ca te gandesti prea mult la el si subconstientul creeaza vise cu el.Mi s-a intamplat si mie si stiu si de pe net cum e cu visele de genul.Adica de cate ori l-am visat pe ala de-mi placea si n-am fost cu elwinking
Oricum bafta si Merry Christmas!