| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi viata dar moartea? Va temeti de moarte? Funda pentru cel mai frumos raspuns! :*

Răspuns Câştigător
| nowar a răspuns:

Viata inseamna atat clipe frumoase cat si suferinta, depinde de fiecare cum si-o face.De moarte thinking nu stiu ce sa zic nu prea mi-e frica dar ma gandesc doar la cei ce vor suferi pentru mine.

3 răspunsuri:
| cosmy6886 a răspuns:

Viata inseamna un lucru diferit pentru fiecare.La fel si moartea.
Eu unu nu ma prea tem de moarte. Chiar as vrea sa stiu ce se va intampla dupa ce murim.

| alyaly19 a răspuns (pentru cosmy6886):

Pai ce sa zic depinde doar de tine cum percepi viata si moartea (eu personal as vrea sa fiu treaz cand mor )... sa vad cum e... laughing

| Dexter00 a răspuns:

Eu m-am născut cu gândul că voi muri intr-o zi, la fel ca fiecare din noi, așa că nu mi-e frică de moarte....Moartea face parte din viața noastră...