| CondratRobert98 a întrebat:

Ce inseamna T/A peste tot vad.Raspuns castigator celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| música a răspuns:

Hello

prescurtarea T/A provine de la sectiunea TPU: Trivia / Amuzante.sunt cele 2 initiale T / A

sper ca te-am putu ajuta
Numai bine iti doresc, Maryan

2 răspunsuri:
| medgirl a răspuns:

Este vorba despre categoria de pe TPU-"Trivia si Amuzante" si dupa cum pe net nu este loc de cuvinte lungi, ci doar de prescurtari, a aparut si T/A.

| purpleice a răspuns:

Pai inseamna sectia trivia/amuzante si se pune pentru ca ceilalti sa stie ca este o intrebare neserioasa.