| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, ce părere aveți de a vorbi pe snap pe ascuns fiind într-o relație? Gen doar vorbit și atât, va incita ideea sau nu?

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Inseamna ca nu de relatie ai nevoie, vrei pe altcineva prima oara desparte-te apoi vorbeste cu toti lingaii care te incanta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Discut si cu alti oameni chiar daca sunt intr-o relatie.
nu pe retelele sociale

| sierra1 a răspuns:

Nu ințeleg ce e atât de incitant in a vorbi cu alții, fiind deja intr-o relație sau căsătorie sau ce vrei tu

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

@sierra1 Neața happy
Paii. De a vorbi orice, asa cum ești tu cu adevărat fără sa ți faci vreo grija ca se poate afla, de a discuta despre sex sau fanteziile ce te incita cu acea pers ????‍♂️Spune mi sincer, crezi ca e posibil ca fiind într-o relație de lunga durata, gen câțiva ani sa apară la un moment dat sentimentul sau tentația de a vrea sa ți-o tragi cu altcineva? Având dorința de a simții ceva nou, ceva diferit. Strict legat de sex, nimic sentimental

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Anonime3: "ce părere aveți de a vorbi pe snap pe ascuns fiind într-o relație? Gen doar vorbit și atât"

Anonime3: "De a vorbi orice...sa apară... tentația de a vrea sa ți-o tragi cu altcineva?"

in ce văd eu aici, e o inconsecvență enormă!
Ori una, ori alta - ambele, nu se poate

| dullcat a răspuns:

In intrebare zici doar vorbit și atât si in raspuns zici de sex.Fa un bine umanitatii si desparte-te de acea persoana deoarece inselatul e grav. Poti sa te distrezi cat vrei cu altii si fara sa fii intr-o relatie cu cineva.Ai grija sa nu primesti in viitor fix ce oferi.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Ce să fie incitant?
Faptul că îți pierzi vremea vorbind cu pulărăi sau tâmpite, în loc să petreci timp cu iubitul/ iubita ta?
Nu, este doar o lipsă de respect și jalnic.

| Miruna333 a răspuns:

Nu. Asta e primul sens ca ar trebui sa parasesc relatia daca simt sa vorbesc cu altii si sa ma ascund