| mary2001mary a întrebat:

ce parere aveti despre aceasta vorba: "intr-o relatie la distanta toti 4 sunt fericiti" happy

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Eu prefer sa cred ca lumea nu a ajuns atat de "vai de capul ei"... si ca nu toata lumea face chestii de genul.

Totusi,acesta este un lucru stiut despre relatiile de la distanta.
Atata timp cat nu iti vezi partenerul decat pe skype, nu ai cum sa stii ce face el ziua. Poate sa aiba pe una in cealalta camera si sa stea cu tine pe skype fara s-o vezi pe aia.
Cum demonstrezi?

De asemenea poate sa nu simta nimic, sa-si bata joc de tine.
Cel mai bine este sa vezi persoana respectiva, s-o ai langa tine.

Da, relatiile la distanta sunt bune dar numai pentru inceput. Nu poti sta la nesfarsit la distanta.

Daca ai incredere atunci merita sa astepti dar in ziua de azi nu prea mai stii in cine sa ai incredere si in cine nu.

Este doar parerea mea.Sarbatori fericite!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In majoritatea cazurilor asa e

Răspuns utilizator avertizat