| FataDinVecini a întrebat:

Voi credeti exista fantome? aveti vreun clip cu dovada

Răspuns Câştigător
| madutza_ubytzik a răspuns:

Eu una nu cred in fantome dar iata un clip care m-a facut sa imi schimb un pic parerea urmareste-l si fi atenta ca este o stire deci foarte probabil sa fie adevarata http://www.youtube.com/watch?v=p0E06LlXHNw

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu.Totul are o explicatie stiintifica la capitolul "fantome". O poti gasi accesand site-ul postului "Discovery"winking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu nu cred in fantome.

| alecs871 a răspuns:

Oricum, ce videoclip o sa vizionezi, o sa te sperie(la cat de trucat e), tot ce vei gasi pe net va fi sigur trucat.
Si privind videocplipul lui madutza_ubytzic, il plesnea peste fata, il impingea cu batul... vorbea cu ei... hai fratilor, sfideaza legile fizicii, de unde provenea suntetul, de unde provenea durerea simtita in memontul in care il pleznea peste fata, cum statea batul ala in aer, nu exista o lege a gravitatiei care sa il tina la pamant, eu cred ca este si asta de la stiri o facatura pentru audienta, si, ma intreb, ce treaba are "spiritul" cu oamenii, de ce le spune ca ii omoara?

| ☻♫Р€Р£♫☺AlExA a răspuns:

Da cred!:)Nustiu sigur daca sunt adevarate dar eu cred in ele si imi place sa ma uit la filme cu fantome:X, dar sincer nu as vrea sa vad in realitate una:(:)http://www.youtube.com/......ttp?/watch
nu stiu sigur daca e adevarat, dar dupa cum se pare s-ar putea:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei neaparat clip, cu fantoma in fata ta nu te poti convinge singura? hai ca-ti fac o programare de bantuire... un tur al casei cu tot cu sunete si aer rece te costa 100 ronhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer vreau sa zic ca este dovedit 75% stiintific ca fantomele exista si le dau dreptate sunt multe explicatii si lucruri bine poate ca nu o sa ma credeti dar macar ascultatima intre universu nostru si cxel de care ne temem si cel al sfiintiilor exista un alt univers pararel al posibilitatiilor, unele legende englezesti, care sunt si prin irlada de n si irlanda in principal, america, canada si noua zeelanda ori alte fosturi pamanturi englezesti legate de fantome si asa si e in aceste state exista un fel de camp de forta raspandit cu ajutorul lor fiind un camp unde oamenii care au murit posedati, sinucisi sau violati nu isi pot gasi linistea, este parca si in biblia catolica ceva legat de asta... asa apar fantome dar apar si multi demoni din anumitele legende, bine aceste legende au aparaut din acel camp dar de el nu se stie de unde a aparut dar ca, explicatia mea nu e prea logica dar sunt multe lucruri de explicat pot fi un paranormal bun, ascultatima nu bat campii credeti ce vreti sunt multe ucruri grele si compicate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai oameni buni... ce dracul voi credeti ca sta o fantoma sa o filmati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred in fantome, ele chiar exista, dar clipul e facatura...