| Râmăăă a întrebat:

TPUkiss! Ce parere aveti voi despre a noastra preferata "elasexygagica"? laughing. Eu una, cred, ca este cam thinking amuzanta. Uneori prea scarboasa...
Multumesc pentru raspunsuri big grin!

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Ador raspunsurile ei,ma distreaza,de multe ori rad cu lacrimi cand le citesc, sunt pur si simplu, mortale.Nu stiu ce pot spune despre acest utilizator,dar daca este ironic si vrea sa faca oamenii sa rada, a reusit, daca nu e ironica si spune adevarul.i will pray for you baby.

Concluzie: Tine-o tot asa Elasexygagicalaughing

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

laughing No comment, n-am treaba cu ea.

| AloneQsFini a răspuns:

Eu cred ca este o mare idioata!