| IloveElasexygagica a întrebat:

Helau TPU.sunt baiat.si.ce parere aveti despre "elasexygagica"?
Eu cred ca este super amuzanta, frumoasa, smechera, inteligenta. O iubesc!
Elasexygagica, daca vezi anuntul asta sa stii ca vreau sa ma insor cu tine!
Esti iubirea vietii mele!
Cum as putea sa iau legatura cu frumoasa asta?
funda.

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

LOL.
Pai da-i un pm. O sa fie asa de bucuroasa cand o sa vada asemenea declaratie de dragoste! Ahh.imi dau si lacrimile. Casa de piatra oricum! laughing

12 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

rolling on the floor) pot sa va cunun eu? rolling on the floor

| Hmmmm a răspuns:

Si daca prostia, porcaria, infantilitatea si nesimtirea ar durea, mai mult de jumatate din siteul asta ar muri.
si ma mai intreb, in continuare: asta e generatia care imi va plati mie pensia? mai bine ma sinucid!

| AndaWest a răspuns:

Doamne elaaa ai o gramada de pretendenti la naiba, cred ca mi-e ciuda ca nu sunt si eu asa obsedatalaughingpai ce mai astepti draga eu in locul tau o dadeam la ''iarta-ma'' sa aflu de ealaughing

| anDa a răspuns:

Da-i un PM si cere-i id-ul, intalniti-va, farmec-o, ofera-i o noapte cum vrea ea si a ta e laughing.

| elasexygagica a răspuns:

Vaiiii am un admirator bunoc love struck (sper ca e Bacemihee hee ) :*:*:*:* iata-ma iubire aicilove struck pentru orice nelamurire intreaba-ma:*

| forever4you a răspuns:

O confuzi cu alta persoana cand spu'i inteligentawinking

| forever4you a răspuns:

Auzi mai pot eu cu bacemi sa va fim nasi ca sa o fac geloasa pe elabig grin

| ScarlatElenaa a răspuns:

Elasexygagica

http://www.tpu.ro/utilizator/abwma e cam penala oricum treaba voastra asta e profilul ei

| Giulia_6293 a răspuns:

Esti cam dus, ce ai baut? palinca?

| DyanushDydy a răspuns:

Doamne cred ca esti facut din acelasi aluat ca ea! u te auzi ce zici? inteligenta? doamne... rolling eyes

| IdontWantYou a răspuns:

Dmn.
Nu steti sanatosi.
Cum sa iti plc de elsexygagica?
Aolo.vai de copii vostrii.

| DragutzzzaaTa a răspuns:

Cum sa iei legatura?
Pai ia la rand toate santurile din lume si o gasesti in vreunul.