| anonim_4396 a întrebat:

ce sa fac dupa ce termin liceul mama imi zice sa mai stau cu ea cativa ani sa fac fegul, iar fratii mai mari imi zic sa ma duc la ei in Bucuresti eu as vrea sa plec in bucresti dar bine inteles ca nu m ar lasa mama imi zice ca daca plec de langa ea n are pentru ce sa mai traiasca.Si vi se pare normal ca mama sa imi zica ca ma urasc fratii din cauza ca nu mi au dat un cadou de ziua mea dar noi ne intelegem bine ca fratii pastram legatura prin telefon si mi-au zis la multi ani de ziua mea.

Răspuns Câştigător
| Genevaaa a răspuns:

Bună! Parerea mea este ca mai bine te duci la fratii tai in Bucuresti, iti va fi bine acolo sigur, si mai ales ca esti cu ei big grin Imi pare rau pentru mama, dar o poti vizita, pana la urma nu te muti din tara big grin degeaba ai pierde ani, sa stai langa ea sincer. Și devine putin paranoia, de spune ca fratii tai te urasc, spune asta pentru ca te vrea langa ea si vrea sa iti creeze o impresie mai proasta despre ei, ca sa ramai. Dar poti pleca, si cand vii ii mai aduci cadouri...mai stai cateva zile 2-3cu ea..cand ai timp, evident si daca poti