| Nemesis2012 a întrebat:

Buna TPU ce sa fac se ia tot timpul un tigan de mine si la scoala si pe afara m-am plictisit sa fug mereu de el diriga e o proasta nu face nimic sad. M-am gandit sa-l bat dar e tigan si ma ameninta tot timpu ca vine cu prieteni de-ai lui si ma bate crying + ca e si mai gras si mai inalt si eu sunt mai mic mai,, finut ". De fiecare data cand vreau sa-l bat vreau sa-l bat si mi se face frica si plec broken heart. Ce ati face daca ati fi in locu meu?

Răspuns Câştigător
| LittleLuciane a răspuns:

Daca diriga nu face nimic vorbeste cu parintii sa vina sa ia masuri daca nu du-te la director sau mergi al politie si ii va da o amenda de fuge tot neamul tiganesc laughing te duci la politie dai declaratie si vezi cum vine tiganu la tine cu bombonele sa nu ii faca dosar, dupa aia daca continua mai faci o declaratie si la 2 dosare in puscarie sau amenda usturatoare:* funda?

7 răspunsuri:
| alina58 a răspuns:

Du-te la director. Nu rezolvi nimic, ajungi la politie! 1 Nu esti obligat sa suporti insultele unui tigan! Nu are rost sa te bati cu el, nu pentru ca o sa vina cu restul dupa el, ci pentru simplu fapt ca nu te cobori la nivelul lui.
Pot sa te intreb ceva...sunt foarte curioasa. Pe ce clasa esti? Eu stiu ca tiganii nu fac mai mult de 2 clase...happy

| andrei a răspuns:

Daca esti bleg asta meriti...

| WolfGirl a răspuns:

Nu fii pampalau..nu mai arata semne de frica. Oricum, asemenea persoane sunt de obicei doar cu gura. daca ar vrea sa te bata probabil ca ar trebui sa-si cheme toata satra (ca doar asa fac oamenii in ziua de azi.)

| ellenuk a răspuns:

Nu inteleg ce treaba are cu tine... e nebun?

| Nemesis2012 explică:

Tiganul respectiv este pe a 6 a si eu sunt pe a 7a!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemesis2012):

Jeguri. tiganii astia.

| faceworld a răspuns:

Si daca e tigan, ce?! Are tot doua maini si doua picioare ca tine. Poti sa il bati fara probleme, si daca nu ai destul curaj sa iti faci dreptate singur, ai si tu parinti, spune-le!