| IonelaDY a întrebat:

Bună TPU, ce şampon anti-mătreaţă îmi recomandaţi să îmi iau din farmacie sau din comerţ? Şi din comerţ ce şampon contra mătreţii vi se pare cel mai bun?

Răspuns Câştigător
| oHarryo a răspuns:

Sincer pentru mine head and shoulders functioneaza perfect. Aici cred ca depinde foarte mult de par. Poti incerca si produse farmaceutice, ar trebui sa fie de ajutor insa probabil mai scumpe.

1 răspuns:
| Alrawan a răspuns:

Încearcă şamponul de la Gerovital Plant, e bun. Mie mi-a făcut bine, recomand. big grin