| swee1love a întrebat:

ce solutii vopsele exista de par cu care sa mi`l colorez dar fara vopsele.
am auzit ceva violet de gentiana.imi puteti spune mai multe despre aceste solutii. daca sunt sau nu solutii.si unde se pot gasi:*

Răspuns Câştigător
| Awndre a răspuns:

Violet de gentiana(violet-albastrui), albastru de metil (albastru-verzui), tinctura castelani ( roz).
Se gasesc la farmacie si costa cam 5-6 lei sticluta cu care te poti face cam tot capul. Nuanta tine cam 2-4 saptamani. Culorile care le-am precizat mai sus prind pe culoarea blonda. Daca esti satena, o sa iasa mai inchis.
Daca mai ai intrebari mi le poti pune, ce n-am incercat eu pe parul asta. straight face