| Dede_6776 a întrebat:

ce spuneti,cum imi pot recastiga relatia cu fosta mea prietena,nu mai suntem de o luna si ceva...e foarte orgolioasa, fara flori si chestii de genu ...am facut-o deja acum vreo 3 saptamani happy

2 răspunsuri:
| Mexx99 a răspuns:

Buna.Asta depinde de motivul pentru care v-ati despartit si cine a vrut despartirea. Daca ai inselat-o sau te-a inselat, nu vad sansele, dar din cate zici daca iai dus si flori inseamna ca, daca ai gresit tu fata de ea chiar iti pare rau, infine, eu zic sa vorbesti deschis cu ea si sa ii spui sincer ceea ce simti.Fii foarte foarte sincer cu ea! Funda?

| Pop_Hit_1988 a răspuns:

Da si eu la fel as proceda Mexx99 vorbeste cu ea sincer! (Asta e important) bafta si noroc tongue