| unanonim999 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi despre ce ar trebui sa fac pentru a-mi "recastiga" iubita. Fara mistohee hee Deci fara sa dau prea multe detalii...Voi ce ati facut sa va racastigati iubitul/iubita dupa ce s-a despartit de voi? Mentionez ca nu am inselat-o sau chestii de genu..Am fost aproape un an impreuna (as zice eu ca nu e putin) Help me! big grin

7 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Odata ce sentimentele cuiva s-au racit, nu se mai poate recastiga persoana respectiva. A sa intelegi si tu lucrul acesta peste niste ani.

| MskDesign a răspuns:

Depinde numai de tine! De faptul daca o meriti sau te merita. Faptul ca ai spus "recastiga" cred ca ne da mult de gandit.In primul rand, nu este un premiu si in al doilea rand un an poate fi mult pentru tine, dar poate fi foarte putin pentru ea.

| FemeiaPisică a răspuns:

De ce nu o întrebi pur şi simplu dacă doreşte să vă împăcaţi? Dacă i-ai câştigat ''inima'', nu o mai poţi recâştiga.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut.

Poate ceva diferit de ceea ce ai făcut pana acum?

| unanonim999 explică (pentru Someonewhoappreciatelife):

Posibil...dar acum cum o conving sa-mi mai dea o sansa? idei?

| NoName0x0 a răspuns:

Buna! Lucruri de facut sunt multe, dar acum depinde de motivul despartirii... Care este acela?

| unanonim999 explică (pentru NoName0x0):

Spune ca nu mai simte acelasi lucru pentru mine, dar totusi vad ca mai simte... daca as vedea ca nu-i pasa nu as mai incerca nimic