| Tupeuuuuuuuu a întrebat:

ce urmarii are, anularea unei lucrari la evaluarea nationala? La proba de la romana, am cerut o foaie tipizata de mijloc, am completat datele si am inceput sa scriu, inainte ca,coltul sa fie lipit, iar apoi cand mi-au lipit coltul au acoperit un rand din ce scrisesem? este vreo sansa sa-mi fie anulata lucrarea?

4 răspunsuri:
| Serban_Andra_1999 a răspuns:

Da...este posibil

| ionandreea97 a răspuns:

Nu cred ca vei avea probleme pentru ca asa e prevazut in regulament ca supraveghetorii nu pot lipi coltul decat dupa ce candidatul a inceput sa scrie pe foaia de concurs. Daca ti-au acoperit ceva din scris dupa ce au lipit coltul, in principiu e vina lor, ar fi trebuit tu sa le atragi atentia. Oricum nu cred ca pentru atata lucru se complica supraveghetorii sa-ti anuleze lucrarea pentru ca e o procedura destul de lunga si de care sunt direct raspunzatori. Stai linistit si vezi vineri cat o sa iei.

| HinaxYy a răspuns:

Ar putea fi considerat semn, dar depinde de cel ce corecteaza, adica unii inteleg, se mai intampla... Oricum succes, sper sa nu fie anulata. happy

| Tupeuuuuuuuu explică:

In cazul in care ar fi anulata? ce s-ar intampla?