| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune si mie ce licee(in afara de Hasdeu ) si ce profile pot face ca sa pot intra la facultatea de drept? Funditssa`love struck.P.S.Mentionez ca sunt din Buzau!love struck Daca stiti si mediile de anul acesta la acele profile ar fi foarte bine(va rasplatesc pentru medii cu votwinking )Apropo: abia acum am trecut clasa a 8a:d pa-pa!love struckkiss

Răspuns Câştigător
| Laura_5496 a răspuns:

Profil uman ->mai exact stiinte sociale unde se pune mai mult accent pe istorie si materiile socio-umane.