| Lola4782990 a întrebat:

Bună, TPU! Cineva m-a intrebat acum cateva zile ce ii place unei fete la un baiat. Si răspunsul meu a fost: "unei fete ii place saO apuci de talie, o atingi usor pe mana, te joci cu parul ei, o iei in brate, in spate sau o ridici si o ti in brate ca pe un bebelus. Ii pui capul pe pieptul tau si o mangai pe cap." Intrebarea mea este: ce ii place unui baiat la o fata

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Raspunsul asta l-ai luat de pe ceva pagina tip fumul tigarii?

| anamariarot a răspuns (pentru Adry05):

Hahahahaha, cel mai bun răspuns laughing)))

| Kerre a răspuns:

Baietii sunt imprevizibil dar in general sunt atrasi de fetele frumoase, cu un fund bombat.