| belanelu123 a întrebat:

Bună...Acum câteva zile m-am întâlnit cu un băiat(mai bine zis bărbat)Eu l am luat in brate si el ma mângâia pe spate... Oare ma place?
Oare poate exista o relație între o fata de 16 ani si un bărbat de 26 de ani?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normal ca se poate dar noi barbati cautam sex apoi vedem ce are si in cap daca e matura vrem mai mult, depinde de tine si de el, sexul nu este ceva negativ daca simti atractie fa sex cu el, fara relatie nu poti face sex? Esti mica ai 16 ani vrei nunta si copii gandeste rational si tu chiar vrei asa ceva?

| mihai69 a răspuns:

„Oare poate exista o relație între o fata de 16 ani si un bărbat de 26 de ani?"
====
Da. Se cheamă relație sexuală. Și se va întâmpla de câteva ori între voi, probabil cam până când la orizont va apărea o nouă fată de 16 ani. Sau poate chiar de 15...

| doctorandus a răspuns:

Nu ne cheama Nostradamus, asa ca nu-ti putem pronostica relatia.

| Emilian65 a răspuns:

O asemenea relatie nu poate rezista.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man in teorie poate exista o relatie dar eu cred ca e ilegal si ca probabil vrea sa te prinda la futai. personal nu mas baga dar e decizia ta numai ai grija ca viata lui se strica daca se afla ceva. si mai ai grija ca probabil nu e normal daca cauta ceva la fete asa de imature.

| ABCD122 a răspuns:

Depinde de fiecare persoana, însă bărbații la 26 de ani caută o fata pentru o "aventura". Mult noroc!winking

| ManTheMan8 a răspuns:

Putin probabil. gestul lui a fost mai mult de prietenie.

| silvia2ooo a răspuns:

Pai bine? Ok,v-ati mai intalnit inainte? Va cunoasteti? Unde v-ati cunoscut? Sincer,eu cred ca se poate,dar el are altfel de anturaje,gandeste altfel, etc. Chiar daca te-ar placea sau v-ati iubi, sunt sigura ca anturajele si persoanele din jur v-ar incuraja sa va despartiti. Deci, poti incerca sa mai ti legatura cu el, dar ai grija sa nu te indragostesti de el si el sa vrea altceva si doar sa profite. Te pup! Bafta :**

| Ladys00 a răspuns:

Buna, de obicei baietii la varsta aia cauta cam altceva de la o fata nu neaparat o relatie.Acum depinde de persoana. Oricum ai grija. Incearca sa iesi mai mult cu el sa il cunosti mai bine si vezi atunci cam ce este in capul lui