| AntoniaOrman a întrebat:

Copiii de la mine asculta manele si rad de mine ca nu ascult manele ci ca ascult cantareti de gen Lady Gaga,Inna,Smiley,Rihanna, Taylor Swift si mai multi... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| xDr0gs a răspuns:

Spune-le ca fiecare are alte gusturi.Si aminteste-le ca tiganii asculta manelelaughing.

7 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu ii bagi in seama, rade in gand de prostia lorwinking.

| BiuL a răspuns:

1. gusturile nu se discuta
2. tu ai vazut cum arata un manelist get beget? urat, gras, burtos, cu ghiul, ciocate deci complet demodat, nu cred ca iti doresti un astfel de idol
3. versurile manelelor nici macar nu sunt corecte din punct de vedere gramatica, rezulta ca manele asculta analfabetii, genul ala de om care isi pica bacul si ajunge infractor sau lucrator la rer (bine am exagerat putin dar intelegi ideea)

| FaraZahar18 a răspuns (pentru BiuL):

Da, cam ai exagerat laughing putin

| Fatamuntilor a răspuns:

Gusturile nu se discuta! Fiecare cu genul lui muzical.
Nu te necaji!

Răspuns utilizator avertizat
| ann19 a răspuns:

Eu zic ca nu trebuie sa faci nimic, fiecare cu preferintele lui. happy

| Padureanu_Miruna_1994 a răspuns:

Pai 1.Gusturile nu se discuta iar 2.Nu te supara ca muzica pe care o asculti nu e de ras