| IanSomerhalder a întrebat:

credeti ca actoria e o meseri buna si platita in ROMANIA si ce ar trebui sa faci si sa stii inainte de a fi actor?

2 răspunsuri:
| Laurretta a răspuns:

Da, este destul de bine platita. Ce ar trebui sa faci? inscrie-te la teatru. Daca nu reusesti asa incearca si te casatoresti cu un/o bogat/a care sa te ajutehappy

| Razantes a răspuns:

Actoria este un meniu greu de ingurgitat si de mentinut.
in domeniu, mai ales in Romania depinde cat de tare iti doresti acest lucru si ce sacrifici si compromisuri esti dispus sa faci pentru acest vis!
http://www.alluwant.eu/new/ro/home