| medyth a întrebat:

Buna TPU credeti ca ar trebui sa stau suparata pentru ca baiatul de care imi place a invitat o alta fata la bal?

Răspuns Câştigător
| alexaaa a răspuns:

Dupa mine, nu ar trebui sa fii suparata. e normal sa iti para rau pentru ca nu tea invitat pe tine, pentru ca e baiatul de care iti placewinking. dar nu te consuma prea tare.stai linistita.incearca sa te concentrezi pe tema balului, cum o sa te imbraci.vei vedea ca sg un alt baiat te va invitawinkingsucces!

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu, arata-i ce a pierdut. In locul tau as invita alt tip dragut si m-as duce cu el. Sigur tipul de care iti place o sa te bage in seama:->.
Nu fi trista! Tipul asta chiar nu te merita sau nu a avut curajul sa te invite.pentru ca te place. Parerea meawinking

| Ioana_2144 a răspuns:

Da si acel baiatcare ar fi?

| Ioana_2144 a răspuns:

Madalina draga mea stai linistita ca nu til fur pe parvu da? si in plus faceam misto e tine c ma invitat la bal ca nu ma invitat

ady4love are dreptate crede-ma

| Rio4cwalk a răspuns:

N-ai nicio sansa cu el, inseamnca ca el nu te place deoarece arati ca un cal laughing

| teotza a răspuns:

Ai doua optiuni: 1 stai suparata si nu mai mergi la bal
2 te prefaci ca nu ai observat si te duci cu alt baiat ca prieteni. Poate o place pe fata acea sau vrea sa te faca doar gelosa. Iti recomand sa nu stai inbufnata si sa te distrezi, daca tine la tine cu adevarat o sa vezi ca nu vei sta singura.

| elenaeli a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa fii suparata deoarece ei deocamdata nu sunt impreuna din spusele tale.Ai putea invita pe cineva dragut la bal si sai atragi atentia baiatului placut de tine dansand cu invitatul sau ai putea atrage atentia vorbind cu el.