| federerdinamo a întrebat:

Vreau sa va cer parerea...baiatul de cr imi place m-a invitat la film pe mine si pe prietena mea cea mai buna, de care spune el ca o place dar nu vrea sa ii spuna si vorbeste desprea ea cu "AIA" (mai mult a zis ca tine la mine) dar nu mi-a spus ca ma place. Ce credeti ca ar trebui sa il mai intreb daca mai merg la film (vin mai multi colegi)sau sa il las asa in cazul de fata prietena mea nu e aici e la tara...happy

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Poarta o conversatie neutra.Nu forta lucrurile. El nu si-a clarificat inca sentimentele.Lasa-l sa aleaga. Tu ai grija sa fii mereu frumoasa, simpatica pentru tot grupul, saritoare cand cineva este la nevoie.

| PaulW a răspuns:

Ca il iubesti crede-ma ma pricepwinking