| Anonymul257 a întrebat:

Buna,ajutooor tpuuu credeti ca as mai avea o sansa cu un baiat, daca els a despartit de mine pentru ca la inceput...nu am vrut sa l las sa ma sarute pentru ca mi era putin rusine...doar pe obraz si a zis ca sa ramanem prieteni..Credeti ca as mai putea fi cu el, desi i am spus ca mie imi era putin rusine.Credeti ca am mai putea fi impreuna? Si toata ziua m am simtit ca naiba,tin prea mult la el ca sa fim doar prieteni, dar daca el asa vrea nu prea am ce face, nu? crying

3 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Uite Sfatu meu -Invita-l in Oras-aveti o zi sau seara perfecta -apoi saruta-l pasional ca sa vada ce pierde si in acelasi timp o sa realizeze ca nu iti mai e Teama sa il saruti.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Discuta cu el, si explica-i situatie. o sate inteleaga el... si ca sa iti iei revansa, sarutal tu

| Anonymul257 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Am vorbit cu el..si doar era suparat din cauza asta, i am spus si ca nu vreau sa ramanem doar amici dar...