| tranquila1 a întrebat:

☺ Credeti in dragostea pe internet? ☺ Am fost intrebata si chiar nu stiu ce sa cred laughing. Voi ce parere aveti? thinking

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, eu personal nu cred dar am auzit cazuri unde sau cunoscut pe internet si au ajuns de s-au casatorit

| Syaaa a răspuns:

Hmm, eu una nu cred in asa ceva... Dragoste doar pe internet? Nici in viata reala nu mai exista asta ceva, dapai pe internet.
Doar parerea mea laughing.

| mariukka a răspuns:

Eu nu cred adica poate sa fie dar pe un timp scurt

| LaurC a răspuns:

Dragostea pe internet e doar un fel de aparenta. Nu ai cum sa te indragosteti pe net, daca nu ai vazut acea persoana cu adevarat big grin

E o emotie falsa happy.