| LoryQwqEtShonheild a întrebat:

Cum as putea cauta o persoana pe internet ca sa aflu date despre el avand in vedere ca am doar o poza de a ei si atat? Adica, nu mai stiu nimic despre ea, nici macar cum o cheama. Multumesc. Dau funda. :*

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea poti. aveau cei de la google un serviciun de genul. uploadai o poza si iti cauta pe net pozele asemanatoare cu poza uploadata. nu mai tin minte cum se cheama

| DavidTTwowTT a răspuns (pentru suntserios):

De fapt chesti aia e ceva de genu. Intri la Google dai pe Images sus si pui poza care vrei sa o caute in locul unde scrii( o tragi) si iti da imagini asemanatoare.

| DavidTTwowTT a răspuns:

Pebune? Tu chiar crezi ca esti la FBI? Servicile secrete?laughing
Sincer chiar nu se pate asa ceva.

Sorry. Bafta