| Whatthehell66 a întrebat:

^__^
Cum as putea face ca un baiat sa ma observe? :\
Studiem la acelasi liceu si e doar cu 1 an mai mare ca mine.
Chiar as vrea sa ma imprietenesc cu el.dar nu stiu cum si de unde sa incep straight face.
Please help me puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| lovee25 a răspuns:

Sunt si eu in aceeasi situatie :*. Eu am inceput prin a vb prin mesaje cu el, bineinteles ca el a facut primul pas si mi-a cerut numarul de telefon, id de mess etc. De cele mai multe ori el imi da measaje si vorbim pana ne dor degetele. Poti incepe prin a ruga o colega de'a lui sau un coleg sa-ti dea numarul sau de telefon si apoi da'i un mesaj. etc. FUNDA? :*

2 răspunsuri:
| wowgirls a răspuns:

Hey, incearca sa-i vorbesti ..pe facebook de exemplu ..si daca nu`si da seama ca il placi ..las`o balta straight face

| lovee25 a răspuns (pentru wowgirls):

Nici chiar laughing sa incerce. Este cel mai bine. Nu te lasa batuta. :*