| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa fiu mai populara in clasa? Adica ma refer cum sa fiu mai cu aere de vedeta?

OFER FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Nu incerca sa iti dai aere. Nu vei deveni populara. Cel mai popular e tot timpul liderul iar liderul e cel care ii asculta pe ceilalti si le ofera sfaturi utile, cel care se regaseste in toti ceilalti, nu cel care se pune pe primul plan.

9 răspunsuri:
| AnaAmalia31 a răspuns:

straight face De ce ti-ai dori sa ai aere de vedeta? Ca dupa sa te urasca toti?! Ce crezi ca le dai clasa crezandu-te mare diva?! Nu obti nimic fiind cea mai tare, chiar din contra, nimeni nu va mai vrea sa vorbeasca cu tine si te vor barfi toti. Frate, nu te inteleg... Popularitatea nu-ti va aduce nimic. Uite un sfat : Ramai in banca ta ca o duci bine acolo... Trist oricum.straight face

| AnaAmalia31 a răspuns:

Trist...

| Azµre a răspuns:

Deja ai aere de vedetă... rămâi așa cum ești, ești o vedetă!

| NimeniAnonim888 a răspuns (pentru Azµre):

Sall! cine imi pote da si mie niste site-uri cu poze Suleyman magnificul va rog frumos

| dominic90demy a răspuns:

De ce ai vrea asta?straight face

| SmileForMe12 a răspuns (pentru dominic90demy):

Deaia...straight face.De ce? Te deranjeaza?happy

| dominic90demy a răspuns (pentru SmileForMe12):

Era doar o intrebarethinking E problema ta daca vrei sa devii fitoasa si sa fi data la o parte de toti ceilalti.Mai putini de cei care sunt ca tine, cu aere. Faci cum vrei...

| Nomusicnolife18 a răspuns:

Nu are rost sa ai fite si aere, nu se merita straight face. daca vei avea vei vedea cum se indeparteaza-te toti de tine, crezandu-te o fata cu prea multe fite. Sfatul meu e sa ramai la fel cum esti :*.