| missunderstoodx a întrebat:

Buna TPU.
Cum au aflat parintii vostri ca fumati si cum ati reactionat? Cea mai amuzanta sau lunga/catchy intamplare primeste funda. EXCLUS raspunsuri de genul "Eu nu fumez".

8 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Nu au aflat. Pentru simplul fapt ca... nu fumez. happy

| missunderstoodx explică (pentru Iote):

Am zis sa nu raspundeti daca nu fumati

| Iote a răspuns (pentru missunderstoodx):

Dupa cum vezi, nimeni nu ti-a raspuns. Inseamna ca nu fumeaza. Tu de ce o faci?

| missunderstoodx explică (pentru Iote):

Fumez pe plamanii mei. Nu te intereseaza.

| Iote a răspuns (pentru missunderstoodx):

Ba ma intereseaza. Ca atunci cand te vei opera, o vei face pe banii nostri, a contribuabililor. Din pacate, nu am copiat si acest model de la americani, ca sa ti se asigure servicii medicale doar cat ai contribuit.

| missunderstoodx explică (pentru Iote):

Si de unde stii tu ca ma operez?

| maleaziajaponia a răspuns (pentru Iote):

Esti taran ca si el e contribuabil, poate chiar mai bun de cat tine ca tigarile au taxe undeva la 80%, nu mai incercati sa pareti destepti ca nu sunteti... si tu pot sa faci o boala mai mult sau mai putin random si o sa te operezi pe banii cu toate ca nu vreau dupa ce am vazut comentariu tau

| Iote a răspuns (pentru maleaziajaponia):

Multumesc pentru asociere. Ma bucur. Pentru ca taranii au mult bun simt in ei, se respecta reciproc, se ajuta neconditionat, au morala. Cea ce nu se regaseste la oraseni, mai ales la mahalagii.