| iwrestledabearonce a întrebat:

Cum îmi dau seama dacă sunt îndragostită sau e un doar un simplu sentiment care după o săptămână-două trece...? Când vorbesc eu el ma topesc, cand mă sărută mă simt extraordinar de bine. când nu sunt cu el îmi vine sa plâng, sunt foarte geloasă, iar când mă gandesc la el am un fel de gol un stomac ( nu chiar un gol. dar mă rog ) şi îmi place sentimentul acela. dar dacă chiar m-am îndrăgostit de el. cum îmi dau seama că e la fel? sau măcar să ştiu că mă iubeşte.
* Fără comentarii urâte, vă rog happy *
- Funditsss :3

5 răspunsuri:
| Patricia96 a răspuns:

Nu trebuie sa iti facem noi un scenariu!
Asta depinde de el si de tine! N-ai cum sa nu observi cand un baiat te iubeste!
Dar ai grija sa-ti dai seama la timp cand cu adevarat NU TE IUBESTE
Daca dupa 1 saptamana, 6 luni, 4, 6, 7 iti cere sex iar tu esti prea mica (de exe ai 15 ani) asta nu.-i iubirewinking

| iwrestledabearonce explică (pentru Patricia96):

Am 15 şi am observat ca nu îmi cere să facem sex. odată i-am zis eu ( în glumă ) şi mi-a zis că o să facem dragoste atunci când sunt pregătită şi el e dispus să aştepte. :-s

| Patricia96 a răspuns (pentru iwrestledabearonce):

Doamne..pai s tu..ai niste glume
Cum sa-i spui asta unui baiat..si daca el spunea ca e de acord tu faceai nu?
nu se face asa!
Dragoste se face maxim dupa 2 ani de relatie
dar cum sa-i spui astfel de gluma? tu vrei ca atunci cand treci pe langa un grup de baieti unde se afla si el sa te arate cu degetul spunand :ehhh, asta mi-a cerut s-o f_t si cica era o gluma!

cum ti se pare?
barbatii sunt mai barfitori decat femeile..succes

| iwrestledabearonce explică (pentru Patricia96):

Ai dreptate, mersi happy.

| costy2312 a răspuns:

Pai incearca sa stai cu el ceva timp sa vezi daca e un senatiment trecator sau nu. Daca el iti impartaseste aceleasi sentimente inseamna ca te iubeste iar daca la tine sentimentele de acum mai sunt vii in viitor esti indragostita...