| Claudia45 a întrebat:

Am o problema. De fiecare data când sunt singura sau când ma gandesc la lucruri random sau când aud ceva melodie trista și tot asa, in momente random îmi vine sa plang și sunt foarte suparata, fără motiv.
Am momente, dese, in care intru in niște stări urate de tot deși eu sunt o persoana vesela de fel.
Dar simt ca nu-mi gasesc locul niciodata. Ca nu e nimic bine deși e bine. Nu stiu dacă înțelegeți.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e o problema, gaseste o ocupatie sau un hobby...
Controleaza-ti gandurile nu lãsa sa te controleze ele pe tine!

| Koritar_Adrian_2000 a răspuns:

Forma ușoară de depresie, vezi un psiholog

| Elena0523 a răspuns:

E normal. Suntem oameni avem diferite stări și emoții. Încearcă sa asculți muzica vesela nu trista. Vorbește cu cineva despre stările tale, descarca te.