| Paradoxul6 a întrebat:

Cum pot fi mai masculin in comportament si in vestimentatie?

3 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Incearca sa fi mai matur, cat despre vestimentatie, alege hainele simple, fara prea multe modele. pulovere de-o singura culoare, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu n-o să fii în viaţa ta un mascul.

| Aramyx a răspuns:

laughing rolling on the floor cand am citit intrebarea nu mai puteam de ras
1 ) de obicei baieti sunt hotarati, dar nu in genul,, Du-te si i-am o bere " sau ceva d genul asta. Hotarat in ceea ce vrea, adica cand stie sa poarte o discutie si fara cuvintele,, cred " sau,, da, nu stiu"
2 ) nu te crede superior, daca faci ceva gen,, I am boss "
3 ) fi calm si nu tipa ca tampitu' daca esti afara sau undeva ( de obicei asta fac fetele alea nebunelaughing )
iar in vestimentatie stim amandoi ca nu porti rochite si altele laughing
Blugi, pantaloni trei sferturi si tricouri de obicei asta purtam si tenisi sau adidasi