| FataFaraSentimente a întrebat:

Heii :3 Am o problemuta. Vreau sa-mi vopsesc varfurile sau stil "ombre" parul in blond iar eu il am saten, doar ca parintii nu ma lasa straight face. Am 16 ani si aproape toate prietenele mele si-au vopsit parul macar o data. Cum as putea sa-i conving pe ai mei sa ma lase. Ei is total impotriva dar eu mi-as dori o schimbare ceva. PS. daca stiti ce vopsele sunt care se spala cu timpul.

2 răspunsuri:
| KatlynKim a răspuns:

Vopsea care se spala. poti sa te dai cu nuantator dar nu prea se cunoaste. Si parintii tai stiu ce spun, nu e bine sa iti strici parul de la varsta asta. Vopseaua o sa il arda si o sa ti-l faca mai aspru. Dar pana la urma e alegerea ta.
Bye-bye:*

| Alexxandra256 a răspuns:

Pai... promite-le ceva si apoi poate zic ceva si na le faci micu dejun faci treburi bune si apoi ii intrebi apoi mai faci cateva treburi bune pentru ei nu ii superi nu te cerci
Noroc.
Funda?