| nicoleee30 a întrebat:

TPU! Cum sunt fata si este mult soare afara imi doresc mult sa ma bronzez si sa fiu neagra. Asa ca, de vreo saptamana stau in curte pe sezlong la soare cate 30 minute fata, 30 minute spate. Vreau sa mentionez ca stau fara sutien, adica fac topless. Orele la care ma expun sunt intre 13-15 dupa masa. Si cu caldurile astea insuportabile ma trezesc noapte si-mi fac cate un dus destul de rece pe sani, gat, spate. Si de vreo 2-3 zile sanii mei sunt durerosi, nu stiu daca neaparat durerosi e doar o senzatie naspa. Nu tot timpul, doar acolo la 'sfarcuri' (scuza-ti cuvantul!) si doar atunci cand mi ating sau cand sar fara sa am sutien. Credeti ca are vreo legatura cu expunerea lor la soare? Stiu ca o sa spuneti ca e un simptom de venire al menstruatiei, dar menstruatie imi vine in jurul datei de 10 august. Astept sfaturi, va multumesc!

2 răspunsuri:
| ketchuppw a răspuns:

Te-ai dat cu crema?laughing daca nu, asta e problema.

| nicoleee30 explică (pentru ketchuppw):

Nu, nu am folosit crema de protectie solara deloc. Doar m-am uns cu ulei de masline